• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link


Advies? Bel: 030 669 1222
122 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
TP-Link PoE-150S Gigabit PoE injector image

TP-Link PoE-150S Gigabit PoE injector

802.3af compatible (max. 15,4W)

  • 10/100/1000 Gigabit 802.3af PoE-injector
  • Vermogen: 15,4W (802.3af)
  • Universele gigabit 802.3af injector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 24,08 incl. btw
€ 19,90 excl. btw
24.08 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link WA901ND image

TP-Link WA901ND

450Mbps Wireless-N Access Point

  • Snelheden tot 300Mbps
  • 802.11b/g
  • 2,4GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw
39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PA8010P image

TP-Link TL-PA8010P

Powerline Starterkit AV1200

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 1200Mbps
  • 1 gigabit ethernet aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 78,65 incl. btw
€ 65,00 excl. btw
78.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG105 image

TP-Link TL-SG105

5-Poorts Gigabit Switch

  • ​5x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 2000Mbps
  • ​QoS

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 20,45 incl. btw
€ 16,90 excl. btw
20.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C8 image

TP-Link Archer C8

Wireless-AC Router

  • 1300 + 450 Mbps Dual-Band Wi-Fi
  • 4 x Gigabit LAN en 2 x USB
  • Wi-Fi gasten netwerk mogelijkheid

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 138,65 incl. btw
€ 114,59 excl. btw
138.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C9 image

TP-Link Archer C9

Wireless-AC Router

  • 1300 + 600 Mbps Dual-Band Wi-Fi
  • 4 x Gigabit LAN, 2 x USB
  • Wi-Fi gastennetwerk mogelijkheid

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 121,45 incl. btw
€ 100,37 excl. btw
121.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1016 image

TP-Link TL-SG1016

16-Poorts Gigabit Switch

  • ​16x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 32Gbps
  • Energiebesparende functies

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00 excl. btw
66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1008P image

TP-Link TL-SG1008P

8-Poorts Gigabit PoE Switch

  • ​8x Gigabit LAN
  • ​4x PoE poorten
  • ​PoE budget: 53 Watt

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 59,90 incl. btw
€ 49,50 excl. btw
59.9 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG105E image

TP-Link TL-SG105E

5-Poorts Gigabit Smart Switch

  • ​5x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 10Gbps
  • ​VLAN en QoS

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 29,90 incl. btw
€ 24,71 excl. btw
29.9 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LM image

TP-LINK TL-SM311LM

SFP Multimode module

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 26,00 incl. btw
€ 21,49 excl. btw
26 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1016DE image

TP-Link TL-SG1016DE

16-Poorts Gigabit Switch

  • ​16x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 32Gbps
  • ​VLAN en QoS

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 82,00 incl. btw
€ 67,77 excl. btw
82 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1024 image

TP-Link TL-SG1024

24-Poorts Gigabit Switch

  • 24x Gigabit LAN
  • Fanless ontwerp
  • Rackmountable 19"

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 90,00 incl. btw
€ 74,38 excl. btw
90 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1024DE image

TP-Link TL-SG1024DE

24-Poorts Gigabit Switch

  • ​24x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 48Gbps
  • ​VLAN en QoS

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 94,00 incl. btw
€ 77,69 excl. btw
94 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1600G-18TS image

TP-Link T1600G-18TS

16-Poorts Gigabit switch

  • 16x Gigabit LAN
  • 2x Gigabit combo
  • Bandbreedte: 32Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 113,74 incl. btw
€ 94,00 excl. btw
113.74 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer T2U AC600 image

TP-Link Archer T2U AC600

Wireless-AC USB adapter

  • Geschikt voor Windows en Mac
  • Wireless-AC WiFi tot 433Mbps
  • Compact formaat: 1,6 x 0,7 x 0,3 cm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 22,99 incl. btw
€ 19,00 excl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG5412F image

TP-Link JetStream TL-SG5412F

12-Poorts Gigabit SFP L2 Managed Switch

  • 12x Gigabit SFP
  • 4x Gigabit combo RJ45
  • Bandbreedte: 24Gbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 235,95 incl. btw
€ 195,00 excl. btw
235.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-POE200 image

TP-Link TL-POE200

PoE Adapter kit

  • PoE-injector en PoE-splitter
  • Data en voeding via netwerkkabel
  • Bereik 100 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 26,95 incl. btw
€ 22,27 excl. btw
26.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link HS100 WiFi Smart Plug image

TP-Link HS100 WiFi Smart Plug

 

  • Beheer uw apparaten via een app
  • Stel tijdschema's in voor in- en uitschakelen
  • Afwezigheidsmodus tegen inbrekers

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 24,95 incl. btw
€ 20,62 excl. btw
24.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link RE450 Wi-Fi versterker image

TP-Link RE450 Wi-Fi versterker

Wireless-AC

  • Dual-band WiFi (2,4GHz & 5GHz)
  • Snelheden tot 1750 Mbps
  • 1 Gigabit Ethernetpoort

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 67,68 incl. btw
€ 55,93 excl. btw
67.68 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link RE200 WiFi-versterker image

TP-Link RE200 WiFi-versterker

Wireless-AC

  • Dual-band WiFi (2,4GHz & 5GHz)
  • Snelheden tot 733 Mbps
  • 1 Gigabit Ethernetpoort

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 34,51 incl. btw
€ 28,52 excl. btw
34.51 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1005D image

TP-Link TL-SG1005D

5-Poorts Gigabit Switch

  • 5x Gigabit LAN
  • Plug & Play
  • Metalen behuizing

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 18,15 incl. btw
€ 15,00 excl. btw
18.15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1008PE image

TP-Link TL-SG1008PE

8-Poorts Gigabit PoE+ Switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE+
  • PoE budget: 124 Watt
  • Bandbreedte: 16Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 118,58 incl. btw
€ 98,00 excl. btw
118.58 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PA4010P image

TP-Link TL-PA4010P

Powerline Starterkit

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 500Mbps
  • 1 fast ethernet aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 47,40 incl. btw
€ 39,17 excl. btw
47.4 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG108PE image

TP-Link TL-SG108PE

8-Poorts Gigabit Smart Switch met 4x PoE

  • ​8x Gigabit LAN, waarvan 4 PoE
  • PoE budget: 55 Watt
  • Bandbreedte: 16Gbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 60,94 incl. btw
€ 50,36 excl. btw
60.94 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1600G-52PS image

TP-Link T1600G-52PS

48-Poorts Gigabit Smart PoE+ Switch

  • ​48x Gigabit LAN met PoE+
  • 4x SFP
  • PoE-budget: 384 Watt

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 635,25 incl. btw
€ 525,00 excl. btw
635.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link EAP110 image

TP-Link EAP110

Wireless-N Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 802.11b/g/n
  • 1 Fast Ethernet LAN-aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 33,99 incl. btw
€ 28,09 excl. btw
33.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aanbieding
TP-Link EAP320 Access Point image

TP-Link EAP320 Access Point

Wireless-AC

  • Doorvoersnelheid: 300 + 867 Mbps
  • Clusteren tot 24 access points
  • Hoog zendvermogen & beamforming

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 189,00   incl. btw
€ 134,00 incl. btw
€ 110,74 excl. btw
134 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-R600VPN image

TP-Link TL-R600VPN

SafeStream VPN router

  • 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN
  • Ondersteunt IPsec/PPTP/L2TP VPN
  • 20x VPN en Firewall

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 71,39 incl. btw
€ 59,00 excl. btw
71.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1016D image

TP-Link TL-SG1016D

16-Poorts Gigabit Switch

  • ​16x Gigabit LAN
  • ​Bandbreedte: 32Gbps
  • 10K Jumbo Frame

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 57,90 incl. btw
€ 47,85 excl. btw
57.9 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-ER5120 image

TP-Link TL-ER5120

Multi-WAN Load Balancing Router

  • 5 Gigabit ethernetpoorten
  • Uitgebreide security functies
  • Ondersteunt PPPoE server

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 185,00 incl. btw
€ 152,89 excl. btw
185 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1600G-28PS image

TP-Link T1600G-28PS

28-Poorts Managed PoE+ L2 switch

  • 24x Gigabit LAN met PoE+
  • ​4x Gigabit combo SFP
  • PoE budget: 192 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 278,30 incl. btw
€ 230,00 excl. btw
278.3 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-WPA4220KIT Wi-Fi image

TP-Link TL-WPA4220KIT Wi-Fi

Powerline Starterkit

  • WiFi via het stopcontact
  • 802.11n Wi-Fi, 300 Mbps
  • 2 fast ethernet aansluitingen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 59,00 incl. btw
€ 48,76 excl. btw
59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-WPA8630P Wi-Fi AC image

TP-Link TL-WPA8630P Wi-Fi AC

Powerline Starterkit

  • WiFi via het stopcontact
  • Dual band 802.11ac Wi-Fi, 1200 Mbps
  • 3 gigabit ethernet aansluitingen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 119,00 incl. btw
€ 98,35 excl. btw
119 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-WN722N v3 image

TP-Link TL-WN722N v3

High Gain Wireless USB Adapter 150Mbps

  • ​Snelheden tot 150Mbps
  • ​802.11n standaard
  • Afneembare 4dBi antenne

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 16,52 incl. btw
€ 13,65 excl. btw
16.52 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C3150 image

TP-Link Archer C3150

Wireless-AC Router

  • 1000 + 2167 Mbps Dual-Band Wi-Fi
  • 4x Gigabit LAN, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0
  • 4x4 MU-MIMO

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 169,00 incl. btw
€ 139,67 excl. btw
169 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-ER6120 image

TP-Link TL-ER6120

SafeStream Dual-WAN VPN router

  • 2x gigabit WAN, 2x gigabit LAN
  • 1x Gigabit LAN/DMZ en 1x console poort
  • 100x VPN en Firewall

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 228,69 incl. btw
€ 189,00 excl. btw
228.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-ER6020 image

TP-Link TL-ER6020

SafeStream Dual-WAN VPN router

  • 2x gigabit WAN, 2x gigabit LAN
  • 1x Gigabit LAN/DMZ en 1x console poort
  • 50x VPN en Firewall

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 129,00 incl. btw
€ 106,61 excl. btw
129 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream T3700G-28TQ image

TP-Link JetStream T3700G-28TQ

28-Poorts Gigabit Stackable L3 Managed Switch

  • 2​4x Gigabit LAN
  • 4x combo Gigabit SFP, 4x 10 Gigabit SFP+
  • Quality of Service, VLAN, Static Routing

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.579,05 incl. btw
€ 1.305,00 excl. btw
1579.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream T2700G-28TQ image

TP-Link JetStream T2700G-28TQ

28-Poorts Gigabit Stackable L2+ Managed Switch

  • 2​4x Gigabit LAN
  • 4x combo Gigabit SFP, 4x 10 Gigabit SFP+ 
  • Basis Layer 3 functies

Bel voor levertijd

€ 1.269,29 incl. btw
€ 1.049,00 excl. btw
1269.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Deco P7 3-pack image

TP-Link Deco P7 3-pack

WiFi Mesh Router AC3900 + Powerline

  • WiFi Mesh routers met powerline
  • Dual-Band WiFi
  • 2 x Gigabit WAN/LAN

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 229,00 incl. btw
€ 189,26 excl. btw
229 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link AV1000 TL-PA7020P KIT image

TP-Link AV1000 TL-PA7020P KIT

Powerline Starterkit

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 1000Mbps
  • 2 gigabit ethernetaansluitingen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 69,99 incl. btw
€ 57,84 excl. btw
69.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LS image

TP-LINK TL-SM311LS

SFP Singlemode module

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 30,25 incl. btw
€ 25,00 excl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM321A image

TP-Link TL-SM321A

Singlemode Bi-Directional SFP Module (LC, 10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 47,40 incl. btw
€ 39,17 excl. btw
47.4 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM321B image

TP-Link TL-SM321B

Singlemode Bi-Directional SFP Module (LC, 10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,01 incl. btw
€ 28,93 excl. btw
35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-WPA8730KIT Wi-Fi image

TP-Link TL-WPA8730KIT Wi-Fi

Powerline Starterkit

  • WiFi via het stopcontact
  • Dual band 802.11ac Wi-Fi, 1750 Mbps
  • 3 gigabit ethernet aansluitingen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 99,56 incl. btw
€ 82,28 excl. btw
99.56 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
122 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie