TP-LINK TL-SM321A SFP

TP-LINK TL-SM321A SFP

Singlemode


€ 54,00 incl. btw

€ 44,63  excl. btw

54 EUR
Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, zaterdag in huis

TP-LINK TL-SM321A SFP

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: TL-SM321A
EAN: 6935364030513

Merk: TP-Link


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie