SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM761


€ 59,29 incl. btw

€ 49,00  excl. btw

59.29 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

SFP+ Module voor Netgear

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP+ module is speciaal gecodeerd voor Netgear en is het equivalent voor de Netgear AXM761. De Gigabit SFP+ module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 300 m overbruggen.

Lees meer

Eigenschappen SFP+ Module voor Netgear

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Netgear AMX761
SFP+
Netgear
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
10 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
300 m
0 °C
70 °C
Ja


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP0004

Merk: KommaGo

Lees meer



Alternatieven

SFP Module voor Netgear

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM731F



Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
SFP Module voor Netgear

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM732F



Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
SFP+ Module voor Netgear

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM762



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00 excl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie