• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

SFP-modules


Advies? Bel: 030 669 1222
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules image

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Modules

Singlemode 1G SFP 1x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310/1510nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

165,00 excl. btw
199,65 incl. btw
199.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-LR-S

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: ​1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

139,00 excl. btw
168,19 incl. btw
168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Linksys image

SFP+ Module voor Linksys

Equivalent: Linksys LACXGSR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

147,93 excl. btw
179,00 incl. btw
179.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module  image

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)

  • Singlemode
  • Golflengte 1310nm
  • Set van 20 stuks (2x10)

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

719,00 excl. btw
869,99 incl. btw
869.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Singlemode (10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

560,00 excl. btw
677,60 incl. btw
677.60 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Multimode (300m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

329,75 excl. btw
399,00 incl. btw
399.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie