• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

SFP-modules

Met behulp van een SFP-module kunt u een switch of router aansluiten op glasvezel. In ons assortiment vindt u SFP en SFP+ modules voor verschillende snelheden en afstanden.

Advies? Bel: 030 669 1222
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
SFP+ Module voor Dell image

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-LR

  • Single mode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

109,00 excl. btw
131,89 incl. btw
131.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module voor Cisco image

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor HP image

SFP+ Module voor HP

Equivalent: HP X132 LR (J9151A)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

98,35 excl. btw
119,00 incl. btw
119.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-LR-S

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: ​1310 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM762

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

99,00 excl. btw
119,79 incl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

119,00 excl. btw
143,99 incl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie