• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

SFP-modules


Advies? Bel: 030 669 1222
7 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
KTI Networks 1000Base-LX SFP image

KTI Networks 1000Base-LX SFP

Single Mode SFP module

  • Singlemode
  • LC Duplex connector
  • Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

59,00 excl. btw
71,39 incl. btw
71.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Singlemode (10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

560,00 excl. btw
677,60 incl. btw
677.60 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Multimode (300m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

329,75 excl. btw
399,00 incl. btw
399.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
7 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie