• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

SFP-modules


Advies? Bel: 030 669 1222
54 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

119,00 excl. btw
143,99 incl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Singlemode (10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

560,00 excl. btw
677,60 incl. btw
677.60 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Multimode (300m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

329,75 excl. btw
399,00 incl. btw
399.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zyxel SFP-SX-D Module image

Zyxel SFP-SX-D Module

Multimode (550m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

90,08 excl. btw
69,00 excl. btw
83,49 incl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
54 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie