mikrotik 1009 8g 1s

Resultaten voor: mikrotik 1009 8g 1s

MikroTik CCR1009-8G-1S

Cloud Core Router 9 core 1GB

  • ​Tilera Core CPU 1.2 GHz
  • ​8 Gigabit ethernetpoorten
  • ​SFP-aansluiting

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
439 EUR
€ 439,00 incl. btw
€ 362,81 excl. btw

MikroTik CCR1009-8G-1S-1S+

Cloud Core Router 9 core 2GB

  • ​8 Gigabit ethernetpoorten
  • ​SFP- en SFP+ aansluiting
  • ​802.3af compatible

Bel voor levertijd
499 EUR
€ 499,00 incl. btw
€ 412,40 excl. btw

MikroTik CCR1072-1G-8S+

Cloud Core Router 72 Core 16GB

  • 1 Gigabit ethernetpoort
  • 8 SFP+ aansluitingen
  • Tilera Core CPU 1 GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
3025 EUR
€ 3.025,00 incl. btw
€ 2.500,00 excl. btw

MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN

Cloud WiFi Router + 8 poorts Switch

  • ​Wireless-N standaard
  • ​8 Gigabit ethernetpoorten
  • ​SFP-poort

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
149 EUR
€ 149,00 incl. btw
€ 123,14 excl. btw

Mikrotik CRS125-24G-1S-RM

  • 24 x Gigabit LAN poorten, 1 x SFP
  • Manageable via ​RouterOS software
  • Layer 3 switch, PoE output op 1 poort

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
199 EUR
€ 199,00 incl. btw
€ 164,46 excl. btw

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN

24 poorts Layer 3 cloud switch/router

  • Layer 3 switch met 24 x Gigabit LAN
  • ​1 SFP poort, 802.3at PoE ondersteuning
  • ​Met router functies en Wi-Fi

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
225 EUR
€ 225,00 incl. btw
€ 185,95 excl. btw

MikroTik CCR1036-12G-4S-EM

Cloud Core Router 36 core 16GB

  • 12 Gigabit ethernetpoorten
  • 4 SFP-aansluitingen
  • Tilera Core CPU 1.2 GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
1208.79 EUR
€ 1.208,79 incl. btw
€ 999,00 excl. btw

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex

  • ​Afstand 550m
  • ​Golflengte 850nm
  • ​Dual LC-connector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
25 EUR
€ 25,00 incl. btw
€ 20,66 excl. btw

MikroTik SFP module 1.25G

SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

  • ​Afstand 20 km
  • ​Single mode
  • ​Golflengte 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
39 EUR
€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • ​Maximale afstand 10 km
  • ​Golflengte 1310nm
  • ​Dual LC-connector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
149 EUR
€ 149,00 incl. btw
€ 123,14 excl. btw

MikroTik SFP+ module 10G

MM 300m 850nm Dual LC Duplex

  • ​Afstand 300m
  • ​Golflengte 850nm
  • ​LC-connector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
59 EUR
€ 59,00 incl. btw
€ 48,76 excl. btw

MikroTik RB951G-2HND

Wireless-N Access Point 1000mw

  • Snelheid tot 300 Mbps
  • 5x Gigabit LAN aansluiting
  • Hoog zendvermogen 1000mW

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
79 EUR
€ 79,00 incl. btw
€ 65,29 excl. btw

MikroTik SFP naar RJ45

Gigabit module

  • ​Data Rate 1,25 Gbps
  • ​RJ45 Connector
  • ​Afstand 100m


Levertijd 1 tot 3 werkdagen
39 EUR
€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw

MikroTik Pair of SFP LC module

S-35LC20D + S-53LC20D LC

  • 2x 1.25G Single Mode SFP modules
  • Voor 20km
  • Met LC-connector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
99 EUR
€ 99,00 incl. btw
€ 81,82 excl. btw

MikroTik SFP+ naar SFP+

stack kabel (3 meter)


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
49 EUR
€ 49,00 incl. btw
€ 40,50 excl. btw

MikroTik cAP

Plafond Access Point

  • Snelheid tot 300 Mbps
  • 2.4Ghz 11b/g/n
  • Ideaal icm RouterBoard routers

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
59 EUR
€ 59,00 incl. btw
€ 48,76 excl. btw

MikroTik mAP

portable access point

  • 2 LAN-poorten met PoE
  • 802.11n
  • ​Voorzien van RouterOS software

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
52 EUR
€ 52,00 incl. btw
€ 42,98 excl. btw

MikroTik PowerBOX

5-poorts Outdoor PoE Router

  • ​5 x 100 Mbps LAN
  • ​Draait op RouterOS v5
  • ​1A PoE output per port

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
99 EUR
€ 99,00 incl. btw
€ 81,82 excl. btw

Mikrotik wAP ac

Compact Outdoor Access Point

  • Outdoor dual band access point
  • 802.11a/n/ac WiFi standaard
  • 1x 1000 Mbps LAN met PoE

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
99 EUR
€ 99,00 incl. btw
€ 81,82 excl. btw

MikroTik RB260GS

manageable 5 poorts gigabit smart switch

  • ​5 Gigabit poorten
  • ​Managed switch
  • ​Max stroomverbruik 6W

Bel voor levertijd
49 EUR
€ 49,00 incl. btw
€ 40,50 excl. btw

MikroTik hAP AC Lite

access point

  • 2.4 & 5Ghz 11a/b/g/n
  • 5x Ethernet LAN aansluiting
  • 802.3af Power over Ethernet (PoE) out

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
69 EUR
€ 69,00 incl. btw
€ 57,02 excl. btw

Mikrotik DynaDish 5

  • 5 GHz outdoor access point
  • Met 25 dBi antenne
  • 1x 1000 Mbps LAN met PoE

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
162.62 EUR
€ 162,62 incl. btw
€ 134,40 excl. btw

MikroTik RB951Ui-2HnD

Professionele Wi-Fi Router

  • 5x Ethernet LAN aansluiting
  • 2.4Ghz 11b/g/n
  • 2x2 Mimo Wi-Fi antenne

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
69 EUR
€ 69,00 incl. btw
€ 57,02 excl. btw

MikroTik RB260GSP 5-poorts

manageable gigabit smart PoE switch

  • ​5 Gigabit poorten
  • 4 PoE poorten
  • ​​Managed switch

Bel voor levertijd
59 EUR
€ 59,00 incl. btw
€ 48,76 excl. btw

MikroTik 2.4Ghz omni-antenne

5 dBi RP-SMA male

  • 2,4GHz & 5GHz
  • Versterking: 5dBi
  • ​Weer- en corrosiebestendig

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
15 EUR
€ 15,00 incl. btw
€ 12,40 excl. btw

MikroTik RouterBoard hAP Lite

  • ​4 x 100 Mbps LAN
  • ​Wireless-N Wi-Fi
  • ​650 Mhz CPU

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
39 EUR
€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw

Mikrotik SXT SA5 AC 5HPacD

  • 802.11ac access point
  • 1300mW zendvermogen
  • ​​1x 1000 Mbps LAN en 1x USB 2.0

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
134.31 EUR
€ 134,31 incl. btw
€ 111,00 excl. btw

MikroTik RB3011UiAS-RM

Routerboard

  • 10 x Gigabit LAN met PoE out op 1 poort
  • 1 GB ram, USB 3.0 en SFP aansluiting
  • 19" rackmountable

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
189 EUR
€ 189,00 incl. btw
€ 156,20 excl. btw

MikroTik RB2011UiAS-IN

Routerboard

  • 5 x Gigabit, 5 x 100 Mbps
  • 1 SFP poort, 1 PoE poort
  • Inclusief RouterOS level 5 licentie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
119 EUR
€ 119,00 incl. btw
€ 98,35 excl. btw

MikroTik RB2011UiAS-RM

Routerboard

  • Rackmount uitvoering 19"
  • 5 x Gigabit LAN, 5 x 100 Mbps
  • Micro USB, 1 x SFP, 1 PoE poort

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
129 EUR
€ 129,00 incl. btw
€ 106,61 excl. btw

Mikrotik hEX RB750GR2

Gigabit Ethernet Router

  • 5 Gigabit Ethernetpoorten
  • RAM geheugen: 64 MB
  • Ondersteunt passieve PoE

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
69 EUR
€ 69,00 incl. btw
€ 57,02 excl. btw

MikroTik HAP AC Wi-Fi router

  • 5 Gigabit Ethernetpoorten
  • 802.11a/n/ac WiFi standaard
  • 720 MHz QCA9558 processor

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
139 EUR
€ 139,00 incl. btw
€ 114,88 excl. btw

Mikrotik hEX PoE RB960PGS

PoE Gigabit router

  • 5 Gigabit Ethernetpoorten
  • 4 PoE poorten (802.3af)
  • Totale PoE output: 2A

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
89 EUR
€ 89,00 incl. btw
€ 73,55 excl. btw

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN

RouterBoard

  • 300 Mbps Wi-Fi, 1000mw zendvermogen
  • 5 x Gigabit LAN, 5 x 100 Mbps LAN
  • 600 Mhz CPU en 128 Mb ram

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
128 EUR
€ 128,00 incl. btw
€ 105,79 excl. btw

MikroTik Wall Mount Kit

voor RB2011UiAS-2HnD-IN


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
15 EUR
€ 15,00 incl. btw
€ 12,40 excl. btw

Mikrotik SXT Lite5 ac

  • 5 GHz outdoor access point
  • Met 16 dBi antenne
  • 1x 100 Mbps LAN

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
69 EUR
€ 69,00 incl. btw
€ 57,02 excl. btw

Ubiquiti EdgeRouter 8

  • ​8 Gigabit LAN poorten
  • ​console poort/USB poort
  • ​Dual-Core 800 MHz MIPS64

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
349 EUR
€ 349,00 incl. btw
€ 288,43 excl. btw

Amprobe LAN-1 Kabeltester

  • ​Testen van LAN bekabeling
  • ​Controle LAN-kabel omhuizing
  • ​Maximale kabel lengte 300 m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
95 EUR
€ 95,00 incl. btw
€ 78,51 excl. btw

Ubiquiti UniFi US-8

8-poorts Gigabit Switch

  • 8x Gigabit poorten
  • Capaciteit: 16Gbps
  • PoE budget: 60W

Bel voor levertijd
163.35 EUR
€ 163,35 incl. btw
€ 135,00 excl. btw

Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

- 1 x 1000Base-BX LC single mode (20km)

  • mini-Gbic Fiber module voor Cisco switch
  • Geschikt voor afstanden tot 20 Km
  • 5 jaar garantie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
266.99 EUR
€ 267,00 incl. btw
€ 220,66 excl. btw

PerfectPro Slim 1 FM Radio

  • Stof- en waterbestendig (IP65)
  • TÜV/GS-gecertificeerd
  • Netstroom of batterijen

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Uit voorraad leverbaar
75 EUR
€ 75,00 incl. btw
€ 61,98 excl. btw