OEM Fiber optic LC quad adapter OM3

OEM Fiber optic LC quad adapter OM3


€ 17,76 incl. btw

€ 14,68  excl. btw

17.76 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

OEM Fiber optic LC quad adapter OM3

De OEM Fiber optic LC quad adapter OM3 is geschikt voor OM3/OM4 (50/125 µm)

Lees meer


Technische specificaties:OEM Fiber optic LC quad adapter OM3

Connectoren:
Connector A:
Connector B:
IL:
Kleur:
Materiaal:

LC - LC
LC quad
LC quad
< 0,2dB @ 850nm dB
Aqua
Zirconia ZrO2


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: EA9008

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie