Netgear AXM763 SFP+ Module

Netgear AXM763 SFP+ Module


€ 369,00 incl. btw

€ 304,96  excl. btw

369 EUR
Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Netgear AXM763 SFP+ Module

De Netgear AXM763 10 Gigabit SFP+ module past in standaard SFP+ poorten van de Netgear M5300-, M7100- en M7300-switches. Ook is deze module geschikt voor Netgear Plus en Smart switches. LC-duplex, multimode 62,5/125 µm OM1 of OM2 glasvezel.

Lees meer

Eigenschappen Netgear AXM763

10 Gigabit Ethernet glasvezelconnectiviteit
LC-duplex connector
Geschikt voor Netgear M5300-, M7100- en M7300-serie
Geschikt voor Netgear smart en Plus-switches
Afstand tot 220m met 62,5/125 µm OM1/OM2 multimode
Afstand tot 260m met 50/125 µm OM3/OM4 multimode

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: AXM763
EAN: 606449074857

Merk: Netgear

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie