MikroTik SFP+ module 10G

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex


€ 149,00 incl. btw

€ 123,14  excl. btw

149 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

MikroTik SFP+ module 10G

De MikroTik S+31DLC10D is een 10G SFP+ transceiver met een Dual LC-connector, speciaal geschikt voor single mode glasvezelverbindingen over een afstand van maximaal 10 km. Ook te gebruiken in combinatie met apparaten van andere merken.

Lees meer

Eigenschappen Mikrotik SFP+ Module 10G

Maximale afstand 10 km
Single Mode
Golflengte 1310nm
Dual LC-connector
Format SFP+

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: S+31DLC10D
EAN: 08592457063322

Merk: Mikrotik


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie