• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

KTI


Advies? Bel: 030 669 1222
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
KTI Networks KGC300 image

KTI Networks KGC300

Gigabit Media Converter

  • Zet 1000 Base T om naar 1000 Base X
  • SFP slot voor single mode en multimode
  • Past in mediaconverterrack

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 131,89 incl. btw
€ 109,00 excl. btw
131.89 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI Networks 1000Base-LX SFP image

KTI Networks 1000Base-LX SFP

Single Mode SFP module

  • Singlemode
  • LC Duplex connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 71,39 incl. btw
€ 59,00 excl. btw
71.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI Networks KGC-310M VER. C image

KTI Networks KGC-310M VER. C

Gigabit Media Converter

  • Voor CAT5E of hoger
  • Standaard: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
  • Web-based browser interface

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 264,99 incl. btw
€ 219,00 excl. btw
264.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP Transceiver 1000base image

KTI SFP Transceiver 1000base

module Multimode SX LC-Duplex (550m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Afstand: 550m

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 79,00 incl. btw
€ 65,29 excl. btw
79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Singlemode (10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 677,60 incl. btw
€ 560,00 excl. btw
677.6 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Multimode (300m)

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 399,00 incl. btw
€ 329,75 excl. btw
399 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
KTI SFP Transceiver module image

KTI SFP Transceiver module

Singlemode LC-Duplex (30km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Fast Ethernet

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 79,00 incl. btw
€ 65,29 excl. btw
79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie