Advies? Bel: 030 669 1222
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
KTI SFP Transceiver module image

KTI SFP Transceiver module

Singlemode LC-Duplex (30km)

  • ​SFP module SM
  • ​Fast Ethernet
  • ​LC Duplex

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

79 EUR
€ 79,00 incl. btw
€ 65,29 excl. btw
KTI SFP+ 10GB Transceiver image

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Singlemode (10km)

  • ​1310 nm
  • ​10G/GbE/FE
  • ​LC Duplex

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

677.6 EUR
€ 677,60 incl. btw
€ 560,00 excl. btw
KTI SFP Transceiver 1000base image

KTI SFP Transceiver 1000base

module Multimode SX LC-Duplex (550m)

  • ​SFP Multimode SX
  • ​Gigabit Ethernet
  • ​LC Duplex, 1000 Base SX

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

79 EUR
€ 79,00 incl. btw
€ 65,29 excl. btw
KTI Networks KGC-310M VER. C image

KTI Networks KGC-310M VER. C

Gigabit Media Converter

  • Voor CAT5E of hoger
  • Standaard: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
  • Web-based browser interface

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

264.99 EUR
€ 264,99 incl. btw
€ 219,00 excl. btw
KTI Networks 1000Base-SX SFP image

KTI Networks 1000Base-SX SFP

Multimode SFP module

  • Multimode SFP Module
  • Voor ​1000Base compatible apparaten
  • Met LC Duplex connector

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

59.29 EUR
€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
KTI Networks 1000Base-LX SFP image

KTI Networks 1000Base-LX SFP

Single Mode SFP module

  • Single mode SFP Module
  • Voor ​1000Base compatible apparaten
  • Met LC Duplex connector

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

71.39 EUR
€ 71,39 incl. btw
€ 59,00 excl. btw
KTI Networks KGC300 image

KTI Networks KGC300

Gigabit Media Converter

  • Zet 1000 Base T om naar 1000 Base X
  • SFP slot voor single mode en multimode
  • Past in mediaconverterrack

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

131.89 EUR
€ 131,89 incl. btw
€ 109,00 excl. btw
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie