Advies? Bel: 030 669 1222
28 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
Antennekabel HDF400 150cm image

Antennekabel HDF400 150cm

RP-TNC(male) naar N(male) low-loss

  • N(male) - RP-TNC(Male)
  • ​Geïntegreerde connectore
  • Lengte: 1,5 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 25,41 incl. btw
€ 21,00  excl. btw 25.41 EUR
Antenneverlengkabel image

Antenneverlengkabel

Van RP-SMA male naar RP-SMA female (2 meter)

  • RP-SMA(m) - RP-SMA(f)
  • Lengte 2 meter
  • Diameter kabel: 5 mm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 25,00 incl. btw
€ 20,66  excl. btw 25 EUR
Antenneverlengkabel image

Antenneverlengkabel

van RP-SMA male naar RP-SMA female (5 meter)

  • RP-SMA (male) - RP-SMA (female)
  • Lengte kabel: 5 meter
  • Diameter kabel: 5 mm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 33,28 incl. btw
€ 27,50  excl. btw 33.28 EUR
Zelfvulcaniserende isolatietape image

Zelfvulcaniserende isolatietape

voor outdoor connectoren (20mmx1.8m)

  • ​Zelf uithardend
  • ​Weerbestendig
  • ​Corrosie voorkomend

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 13,21 incl. btw
€ 10,92  excl. btw 13.21 EUR
5dBi omni-antenne image

5dBi omni-antenne

met RP-TNC (male) connector (2.4 GHz)

  • Omni-antenne
  • 5dBi
  • 2.4Ghz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 26,00 incl. btw
€ 21,49  excl. btw 26 EUR
Antenneverlengkabel image

Antenneverlengkabel

van RP-SMA male naar RP-SMA female (3 meter)

  • RP-SMA (male) - RP-SMA (female)
  • Lengte kabel: 3 meter
  • Diameter kabel: 5 mm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 29,00 incl. btw
€ 23,97  excl. btw 29 EUR
OEM Reel Cleaner image

OEM Reel Cleaner

 

  • 400 reinigingen
  • Bevat geen alcohol
  • Rolt automatisch door na gebruik 

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 157,89 incl. btw
€ 130,49  excl. btw 157.89 EUR
ACT Fiber Optic Microscoop image

ACT Fiber Optic Microscoop

 

  • Microscoop voor glasvezel
  • Voor SC. ST, FC en LC, MU connectoren
  • Gevoed door 3 AAA-batterijen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 348,30 incl. btw
€ 287,85  excl. btw 348.3 EUR
US CONEC 9392 Fiber Cleaner image

US CONEC 9392 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 112,05 incl. btw
€ 92,60  excl. btw 112.05 EUR
US CONEC 13964 Fiber Cleaner image

US CONEC 13964 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt SC, ST, FC en E2000 connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 102,93 incl. btw
€ 85,07  excl. btw 102.93 EUR
US CONEC 7104 Fiber Cleaner image

US CONEC 7104 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 600 reinigingen
  • Reinigt MTP en MPO connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 168,78 incl. btw
€ 139,49  excl. btw 168.78 EUR
US CONEC 9393 Fiber Cleaner image

US CONEC 9393 Fiber Cleaner

Glasvezel Reinigingspen

  • 525 reinigingen
  • Reinigt LC en MU connectoren
  • Reinigt connectoren in adapters en kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 112,05 incl. btw
€ 92,60  excl. btw 112.05 EUR
Glasvezel Wandbox WFR-00034-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00034-02

12x duplex LC multimode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x lege LC connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 39,71 incl. btw
€ 32,82  excl. btw 39.71 EUR
Glasvezel Wandbox WFR-00035-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

12x duplex LC single mode

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex single mode connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 41,09 incl. btw
€ 33,96  excl. btw 41.09 EUR
Glasvezel Wandbox WFR-00033-02 image

Glasvezel Wandbox WFR-00033-02

12x LC Unloaded

  • Voor afmonteren van glasvezelkabels
  • Robuuste kunststof behuizing
  • 12x duplex multimode connectoren

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 12,89 incl. btw
€ 10,65  excl. btw 12.89 EUR
28 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie