• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezel


Advies? Bel: 030 669 1222
2 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
SFP Module voor HP image

SFP Module voor HP

Equivalent: HP H3C (JD119B)

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 83,49 incl. btw
€ 69,00 excl. btw
83.49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP module voor Zyxel image

SFP module voor Zyxel

Equivalent: Zyxel SFP-LX-D

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 68,99 incl. btw
€ 57,02 excl. btw
69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
2 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie