• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezel


Advies? Bel: 030 669 1222
13 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
SFP+ Module Open Platform image

SFP+ Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 143,99 incl. btw
€ 119,00 excl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module Multimode  image

SFP+ Module Multimode

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00 excl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor HP image

SFP+ Module voor HP

Equivalent: HP X132 LR (J9151A)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 119,00 incl. btw
€ 98,35 excl. btw
119 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor HP image

SFP+ Module voor HP

Equivalent: HP X132 SR (J9150A)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 99,00 incl. btw
€ 81,82 excl. btw
99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-LR-S

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: ​1030 nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 168,19 incl. btw
€ 139,00 excl. btw
168.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Cisco image

SFP+ Module voor Cisco

Equivalent: Cisco SFP-10G-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 119,79 incl. btw
€ 99,00 excl. btw
119.79 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor TP-Link image

SFP+ Module voor TP-Link

Equivalent: TP-Link TXM431-SR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 47,19 incl. btw
€ 39,00 excl. btw
47.19 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Linksys image

SFP+ Module voor Linksys

Equivalent: Linksys LACXGSR

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 179,00 incl. btw
€ 147,93 excl. btw
179 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM761

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP+ Module voor Netgear image

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM762

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 107,69 incl. btw
€ 89,00 excl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

MM 300m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 151,25 incl. btw
€ 125,00 excl. btw
151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
13 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie