demo - Draytek Vigor 2132FVn

demo - Draytek Vigor 2132FVn

Wireless-N Gigabit Glasvezel Router


193.6 EUR

€ 193,60 incl. btw

€ 160,00 excl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis


demo - Draytek Vigor 2132FVn

De Draytek Vigor2132FVn fiber router is met zijn SFP-poort geoptimaliseerd voor glasvezelverbindingen. De Vigor 2132FVn is ontwikkeld voor de fiber to the home markt en integreert glasvezel Gigabit WAN, Gigabit LAN, VoIP, IPTV ondersteuning en geavanceerde wireless functionaliteiten.

Lees meer

Op dit demo product heeft u 1 jaar garantie. Het product is in perfecte staat. De verpakking kan beschadigd zijn of ontbreken.

Eigenschappen Draytek Vigor 2132FVn

Geoptimaliseerd voor glasvezelinternet
Wireless 802.11n, zeer snelle doorvoer
2x VoIP-poorten
4x Gigabit LAN-poorten
1x Gigabit SFP WAN-poort
2x USB-Poorten voor 3G/4G Dongle, printer of opslag
Ingebouwde object based firewall
Poort-based en Tag-based VLAN (802.1q)
2 Gelijktijdige VPN tunnels
Content filtering mogelijkheden
Installatie en beheer via Draytek webinterface
19" rackmountable
Inclusief SFP-module en Fiber glasvezelpatchpakket


Router speciaal voor glasvezelverbindingen
De Draytek Vigor 2132FVn is een ultrasnelle wireless-N router voor glasvezel internet. Het apparaat beschikt over een Gigabit
WAN SFP-poort, speciaal voor glasvezelverbindingen. Met behulp van de meegeleverde SFP module is de glasvezelverbinding
hier rechtstreeks op aan te sluiten. Ook zijn er 4 LAN-poorten aanwezig. Zo kunt u meerdere apparaten bekabeld aansluiten en
voorzien van razendsnel internet.

Bandbreedte management (QoS)
Om bandbreedte te reserveren voor belangrijke applicaties beschikt de Vigor 2132FVn over QoS. Om u te garanderen dat
belangrijk dataverkeer niet gehinderd wordt, kunt u aangeven dat hier altijd voorrang aan wordt gegeven. Naast QoS kunt u
ook het bandbreedteverbruik van iedere werknemer beheren, op basis van het individuele IP-adres via Session Limit en
Bandwith Limit. Ook kunt u beperkingen opleggen aan gebruikers, zoals de toegang tot bepaalde websites blokkeren.

Netwerk management
Daarbij is de Vigor 2132FVn ook voorzien van wireless netwerk management. Zet bijvoorbeeld een draadloos netwerk op voor
vrienden of gasten, afgeschermd van uw eigen netwerk. De rechten van de verschillende clients kan beheerd worden via MAC
address control en WEP/WPA/WPA2 authenticatie.

Wifi Protected Setup (WPS)
De router beschikt over de functie WiFi Protected Setup (WPS). Met een druk op de WPS-knop van het apparaat wordt
automatisch een beveiligde verbinding gemaakt met elk WiFi-apparaat dat compatibel is met WPS. Er hoeft dan geen
beveiligingssleutel ingevuld te worden. Dankzij de maximale beveiliging die WPA/WPA2 encryptie biedt, worden inbraken op
een draadloos thuisnetwerk voorkomen.

Voice over IP (VoIP)
Voice over IP (VoIP) is een technologie die het mogelijk maakt om te telefoneren via het Internet, zonder dat het telefoongesprek
u geld kost. De Draytek 2132FVn is uitgerust met twee FXS poorten. In deze FXS poorten kunt u uw analoge telefoonlijn pluggen
om via VoIP te bellen.

Inhoud verpakking

  • Draytek Vigor 2132FVn
  • SFP-module 20km - RX 1490/1550 nm - TX 1310
  • Fiber glasvezelpatchpakket
  • Ethernetkabel
  • 2x Antennes
  • Voedingsadapter
  • Handleiding


Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux

Professioneel advies
Tel.030 669 1222
(ma-vr 9:00-17:30)
info@routershop.nl

Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening

Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: dd-V2132FVn

Merk: Draytek


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!