Cisco SG550XG-48T Duo Fiber Pack

2x 48-poorts 10 Gigabit Switch + 2x SFP+ module


12.111,00 excl. btw

14.654,31 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco SG550XG-48T Duo Fiber Pack

Dit duo fiber pack bestaat uit 2 Cisco SG550XG-48T switches met 46x 10 Gigabit Ethernet en 2x 10 Gigabit combopoorten (RJ45+SFP+). Beide switches zijn te stacken met de 2 meegeleverde SFP+ modules en glasvezelkabel van 0,5m. Verder beschikt de Cisco SG550XG-48T over layer 3 functies, VLAN en QoS.

Lees meer

Eigenschappen Cisco SG550XG-48T-K9

Managed switch (layer 3)
46x 10 Gigabit copper poort
2x combo 10 Gigabit copper/SFP+ poort
Switching capaciteit: 960 Gbps
1x GE OOB management poort
Stackable switch
Quality of Service ondersteuning
VLAN ondersteuning
2x SFP+ modules: multimode, 850nm
1x duplex fiber optic patchkabel 0,5m

10Gbe switch
De Cisco SG550XG-48T-K9 is een krachtige 10Gbe switch die geschikt is voor grote bedrijfsnetwerken. Deze switch maakt het mogelijk om probleemloos grote bestanden of hoeveelheden data te verspreiden. De switch is uitgerust met 46 10 Gigabit Ethernet poorten en 2 combo 10 Gigabit copper/SFP+ poorten. De capaciteit bedraagt 960 Gbps.

Inclusief SFP+ modules en glasvezelkabel
Bij deze bundel ontvangt u twee SFP+ modules en een glasvezelkabel (duplex fiber optic patchkabel) van 0,5 meter waarmee u beide Cisco switches aan elkaar kunt koppelen (stacken). De multimode SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 850 nm en kunnen een afstand van 300 m overbruggen.

OOB Managed switch
De Cisco SG550XG-48T-K9 is een managed switch, wat inhoudt dat u volledige controle hebt over uw netwerk en u het apparaat nauwkeurig kunt instellen. Deze switch kent 1 GE OOB management poort voor out-of-band management. Dit betekent dat er een aparte management poort is buiten de data poorten, wat grote voordelen oplevert. Zo kunt u de switch zelfs tijdens veel verkeer of aanvallen op het netwerk blijven managen.

Omdat dit een zogenoemde 'layer 3' switch is, beschikt hij ook over routermogelijkheden. Wijs bijvoorbeeld verschillende werkgroepen aan binnen het netwerk, waarbij de router alleen het externe verkeer en de beveiliging oppakt terwijl de switches de interne routing voor hun rekening nemen.

Stackable switch
Bijzonder aan de Cisco SG550XG-48T-K9 is dat deze 'true stacking' ondersteunt. Dit betekent dat hij met andere stackable switches als één unit te configureren en managen is. De switches die op deze manier stacked zijn, hebben één IP-adres. Zodoende kunt u de complexiteit van uw groeiende netwerk verminderen terwijl kosten worden bespaard dankzij gedeelde functionaliteiten zoals Quality of Service (QoS) en VLAN.

QoS en VLAN
Met de QoS-functie kunt u bepaalde data voorrang verlenen boven anderen. Stel bijvoorbeeld in dat een VoIP-gesprek prioriteit krijgt boven het bezoeken van websites. Gesprekken met zakenpartners verlopen dan vloeiend, zonder dat medewerkers die bijvoorbeeld op Facebook zitten bandbreedte 'verspillen'. De Cisco SG550XG-48T-K9 ondersteunt ook VLAN. Dit maakt het mogelijk om een apart gastennetwerk op te zetten met zijn eigen instellingen.

Inhoud verpakking
  • 2x Cisco SG550XG-48T

  • 2x SFP+ module

  • ACT LC-LC 50/125µm OM3 kabel 0,5m

  • Voedingskabel

  • Bevestigingskit

  • Handleiding


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SG550XG-48T-K9duo

Merk: Cisco

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie