Cisco SG350XG-24T Duo Fiber Pack

2x 24-poorts 10 Gigabit Switch + 2x SFP+ module


7.211,00 excl. btw

8.725,31 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco SG350XG-24T Duo Fiber Pack

Dit duo fiber pack bestaat uit 2 Cisco SG350XG-24T switches met 22x 10 Gigabit Ethernet en 2x 10 Gigabit combopoorten (RJ45+SFP+). Beide switches zijn te stacken met de 2 meegeleverde SFP+ modules en glasvezelkabel van 0,5m. Verder beschikt de Cisco SG350XG-24T over layer 3 functies, VLAN en QoS.

Lees meer

Eigenschappen Cisco SG350XG-24T


Layer 3 switch
22x 10 Gigabit Ethernet
2x 10 Gigabit combo (10 Gb RJ45 + SFP+)
1x Gigabit managementpoort
Bandbreedte: 480 Gbps
VLAN en Quality of Service (QoS)
Uitgebreide netwerkbeveiliging
Levenslange garantie
2x SFP+ modules: multimode, 850nm
1x duplex fiber optic patchkabel 0,5m

Professionele 10 Gigabit switch


De Cisco SG350XG-24T een professionele layer 3 switch met uitgebreide beheermogelijkheden en een krachtige netwerkbeveiliging. Dit model beschikt over 22x 10 Gigabit Ethernetpoorten en 2x 10 Gigabit combopoorten (10 Gb RJ45 + SFP+). Hiermee creëert u een razendsnelle verbinding met aangesloten apparatuur. Bovendien is dit model stackable, waardoor u maximaal 4 switches kunt koppelen en deze als één unit kunt configureren en beheren.

Inclusief SFP+ modules en glasvezelkabel


Bij deze bundel ontvangt u twee SFP+ modules en een glasvezelkabel (duplex fiber optic patchkabel) van 0,5 meter waarmee u beide Cisco switches aan elkaar kunt koppelen (stacken). De multimode SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 850 nm en kunnen een afstand van 300 m overbruggen.

Layer 3 managed switch


De Cisco 350 Serie ondersteunt uitgebreide managementfuncties zoals Static routing, Layer 3 switching, VLAN, QoS en dual image support. Deze functies helpen u het netwerkverkeer te verdelen en het netwerk verder te optimaliseren. U beheert alle instellingen van de Cisco SG350XG-24T via de gebruiksvriendelijke grafische interface of via CLI. Met behulp van het Simple Network Management Protocol (SNMP) is dit ook op afstand mogelijk.

Laag energieverbruik


Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG350XG-24T de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Hierbij wordt het energieverbruik aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Daarnaast wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit.

Quality of Service (QoS)


Via Quality of Service (QoS) kunt u voorrang geven aan specifiek dataverkeer binnen het bedrijfsnetwerk, zoals voice- en videoverkeer. Voor de geselecteerde toepassing wordt dan een hoeveelheid bandbreedte gereserveerd. Op deze manier blijft een optimale werking gegarandeerd, zodat u nooit last heeft van wegvallende telefoongesprekken of haperende videobeelden.

Uitgebreide netwerkbeveiliging


Om uw netwerk te beschermen tegen bedreigingen beschikt de Cisco SG350XG-24T over een zeer krachtige netwerkbeveiliging. De switch ondersteunt o.a. SLL-encryptie, Access Control Lists, VLANs, IEEE 802.1X port security en DoS-aanvalspreventie. Al deze features zorgen ervoor dat uw bedrijfsdata optimaal beschermd blijven.

Inhoud verpakking


  • 2x Cisco SG350XG-24T

  • 2x SFP+ module

  • ACT LC-LC 50/125µm OM3 kabel 0,5m

  • Voedingskabel

  • Bevestigingskit

  • Handleiding


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SG350XG-24T-K9-EUduo

Merk: Cisco

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie