Cisco SG350-10SFP Duo Fiber Pack

2x 8-poorts SFP Switch + 2x SFP module


563,00 excl. btw

459,00 excl. btw

555,39 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Cisco SG350-10SFP Duo Fiber Pack

Dit duo fiber pack bestaat uit 2 Cisco SG350-10SFP Switches met 8 Gigabit SFP poorten en 2 Gigabit combopoorten. Beide switches zijn te stacken met de 2 meegeleverde SFP-modules en glasvezelkabel van 0,5m. Verder beschikt de Cisco SG350-10SFP over uitgebreide layer 3 functies, VLAN en QoS.

Lees meer

Eigenschappen Cisco SG350-10SFP


8x Gigabit SFP poorten
2x Combo Gigabit SFP poorten
Bandbreedte: 20Gbps
VLAN en Quality of Service (QoS)
Energiezuinig
Levenslange garantie
Fanless, geluidsarm
Layer 3 managementfuncties
Geavanceerde beveiliging
2x SFP-modules: multimode, 850nm
1x duplex fiber optic patchkabel 0,5m

8-poorts Gigabit SFP switch


De Cisco SG350-10SFP is een professionele netwerkswitch waarmee u uw netwerk eenvoudig kunt uitbreiden. De 8-poorts Gigabit switch is uitgerust met 8 Gigabit SFP-poorten en 2 Combo mini-GBIC poorten. Met een bandbreedte van 20 Gbps zorgt deze switch voor een razendsnelle verbinding met o.a. printers, servers en andere computers. De hoge efficiëntie en stabiliteit maken de Cisco SG350-10SFP een uitstekende uitbreideing van uw bedrijfsnetwerk.

Inclusief SFP modules en kabel


Bij deze bundel ontvangt u twee SFP-modules en een glasvezelkabel (duplex fiber optic patchkabel) van 0,5 meter waarmee u beide Cisco switches aan elkaar kunt koppelen (stacken). De multimode SFP modules ondersteunen een golflengte van 850 nm en kunnen een afstand van 550 m overbruggen.

Managed switch


De Cisco 350 Serie ondersteunt uitgebreide managementfuncties zoals Static routing, Layer 3 switching en dual image support. Zo kunt u het verkeer zo verdelen dat het netwerk zo efficient mogelijk wordt benut. Met behulp van het Simple Network Management Protocol (SNMP) beheert u de Cisco SG350-10SFP eenvoudig op afstand.

Laag energieverbruik


Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG350-10SFP de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Hierbij wordt het energieverbruik aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Daarnaast wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit. De Cisco SG350-10SFP werkt bovendien stil en geruisloos omdat er geen ventilator is ingebouwd.

Quality of Service (QoS)


Via Quality of Service (QoS) kunt u voorrang geven aan specifieke toepassingen binnen het bedrijfsnetwerk, zoals telefonie of videoconferencing. Voor de geselecteerde toepassing wordt dan een stukje bandbreedte gereserveerd. Op deze manier blijft een optimale werking gegarandeerd, zodat u nooit last heeft van wegvallende telefoongesprekken of haperende videobeelden.

Security functies


Ter beveiliging van het netwerk beschikken de switches van de Cisco 350 serie over uitgebreide security features, waaronder IEEE 802.1X port security en Denial-of-service (DoS) aanvalspreventie. Zo kunnen ongeautoriseerde personen niet zomaar het netwerk betreden en blijven uw bedrijfsdata optimaal beschermd.

Inhoud verpakking


  • 2x Cisco SG350-10SFP

  • 2x SFP-module

  • ACT LC-LC 50/125µm OM3 kabel 0,5m

  • Voedingskabel

  • Bevestigingskit

  • Handleiding


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SG350-10SFP-K9-EUduo

Merk: Cisco

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie