Cisco SG250X-48 Duo Fiber Pack

2x 48-poorts Switch + 2x SFP+ module


1.511,00 excl. btw

1.479,00 excl. btw

1.789,59 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco SG250X-48 Duo Fiber Pack

Dit duo fiber pack bestaat uit 2 Cisco SG250X-48 Gigabit Switches met 48 Gigabit poorten, 2 10 Gigabit poorten en 2 SFP+ poorten. Beide switches zijn te stacken met de 2 meegeleverde SFP+ modules en glasvezelkabel van 0,5m. Verder beschikt de Cisco SG250X-48 over layer 3 functies, VLAN en QoS.

Lees meer

Eigenschappen Cisco SG250X-48


Managed switch (layer 3)
48x Gigabit Ethernet
2x 10 Gigabit Ethernet en 2x SFP+
Switching capaciteit: 176 Gbps
Quality of Service ondersteuning
VLAN ondersteuning
2x SFP+ modules: multimode, 850nm
1x duplex fiber optic patchkabel 0,5m

48-poorts Gigabit switch


De Cisco SG250X-48 is de ideale switch om uw kleinzakelijk netwerk uit te breiden met netwerkapparatuur. Dit model is uitgerust met 48 Gigabit Ethernetpoorten, 2 10 Gigabit Ethernetpoorten en 2 SFP+ poorten. De switching capaciteit bedraagt 176 Gbps.

Inclusief SFP+ modules en kabel


Bij deze bundel ontvangt u twee SFP+ modules en een glasvezelkabel (duplex fiber optic patchkabel) van 0,5 meter waarmee u beide Cisco switches aan elkaar kunt koppelen (stacken). De multimode SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 850 nm en kunnen een afstand van 300 m overbruggen.

Managed switch


De Cisco SG250X-48 is een managed switch, wat betekent dat u volledige controle heeft over uw netwerk. De netwerkinstellingen kunnen worden aangepast via een overzichtelijke webbased interface. Omdat dit een zogenaamde 'layer 3' switch is, beschikt hij ook over routermogelijkheden. Wijs bijvoorbeeld verschillende werkgroepen aan binnen het netwerk, waarbij de router alleen het externe verkeer en de beveiliging oppakt terwijl de switches de interne routing voor hun rekening nemen.

QoS en VLAN


Met de QoS-functie kunt u bepaalde data voorrang verlenen boven andere. Stel bijvoorbeeld in dat een VoIP-gesprek prioriteit krijgt boven het bezoeken van websites. Gesprekken met zakenpartners verlopen dan vloeiend, zonder dat medewerkers die bijvoorbeeld op Facebook zitten bandbreedte 'verspillen'. De Cisco SG250X-48 ondersteunt ook VLAN. Dit maakt het mogelijk om een apart gastennetwerk op te zetten met zijn eigen instellingen.

Inhoud verpakking


  • 2x Cisco SG250X-48

  • 2x SFP-module

  • ACT LC-LC 50/125µm OM3 kabel 0,5m

  • Voedingskabel

  • Bevestigingskit

  • Handleiding


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SG250X-48-K9-EUduo

Merk: Cisco

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie