Cisco SG250-50HP Duo Fiber Pack

2x 48-poorts PoE+ Switch + 2x SFP-module


1.091,00 excl. btw

1.320,11 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco SG250-50HP Duo Fiber Pack

Dit duo fiber pack bestaat uit 2 Cisco SG250-50HP Gigabit Smart Switches met 48 Gigabit PoE+ poorten en 2 Gigabit combopoorten. Beide switches zijn te stacken met de 2 meegeleverde SFP-modules en glasvezelkabel van 0,5m. Verder beschikt de Cisco SG250-50 over layer 3 functies, VLAN en QoS.

Lees meer

Eigenschappen Cisco SG250-50HP


48x Gigabit RJ45 poorten met PoE+
2x Gigabit combopoorten (RJ45+SFP)
PoE budget: 192 Watt
Bandbreedte: 100Gbps
VLAN en Quality of Service (QoS)
Energiezuinig
Levenslange garantie
2x SFP-modules: multimode, 850nm
1x duplex fiber optic patchkabel 0,5m

48-poorts Gigabit switch


De Cisco SG250-50HP is een professionele netwerkswitch waarmee u uw netwerk eenvoudig kunt uitbreiden. De 48-poorts Gigabit switch is uitgerust met 48 Gigabit Ethernetpoorten met PoE+ en 2 combopoorten (RJ45+SFP) voor uplinking. Met een bandbreedte van 52 Gbps geniet u met deze switch van een razendsnelle verbinding met o.a. printers, servers en andere computers. De hoge efficiëntie en stabiliteit maken de Cisco SG250-50HP een uitstekende basis voor uw bedrijfsnetwerk.

PoE switch


De 48 Gigabit Ethernetpoorten van de Cisco SG250-50HP ondersteunen PoE+ (802.3at) met een totaal powerbudget van 192 Watt. Wanneer u apparaten zoals telefoons, IP-camera's of access points met PoE-ondersteuning aansluit, kunt u deze direct van stroom voorzien via de netwerkkabel. Zo heeft u niet voor elk afzonderlijk apparaat een apart stopcontact nodig.

Laag energieverbruik


Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG250-50HP de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Hierbij wordt het energieverbruik aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Daarnaast wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit. De Cisco SG250-50HP werkt bovendien stil en geruisloos omdat er geen ventilator is ingebouwd.

Quality of Service (QoS)


Via QoS (Quality of Service) kunt u prioriteit geven aan belangrijke toepassingen binnen het bedrijfsnetwerk, zoals telefonie of video conferencing. Er wordt dan een stukje bandbreedte gereserveerd voor de geselecteerde toepassing. Op deze manier blijft een optimale werking gegardandeerd en heeft u bijvoorbeeld geen last van wegvallende telefoongesprekken of haperende videobeelden.

Security functies


Ter beveiliging van het netwerk beschikken de switches van de Cisco 250 serie over uitgebreide security features, waaronder IEEE 802.1X port security en Denial-of-service (DoS) aanvalspreventie. Zo kunnen ongeautoriseerde personen niet zomaar het netwerk betreden en blijven uw bedrijfsdata optimaal beschermd.

Inhoud verpakking


  • Cisco SG250-50HP

  • Voedingsadapter

  • Bevestigingskit

  • Handleiding


Inclusief SFP modules en kabel


Bij deze bundel ontvangt u twee SFP-modules en een glasvezelkabel (duplex fiber optic patchkabel) van 0,5 meter waarmee u beide Cisco switches aan elkaar kunt koppelen (stacken). De multimode SFP modules ondersteunen een golflengte van 850 nm en kunnen een afstand van 550 m overbruggen.

Laag energieverbruik


Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG250-50 de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Hierbij wordt het energieverbruik aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Daarnaast wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit.

Quality of Service (QoS)


Via Quality of Service (QoS) kunt u prioriteit geven aan specifieke toepassingen binnen het bedrijfsnetwerk, zoals telefonie of videoconferencing. Voor de geselecteerde toepassing wordt dan een stukje bandbreedte gereserveerd. Op deze manier blijft een optimale werking gegarandeerd, zodat u nooit last heeft van wegvallende telefoongesprekken of haperende videobeelden.

Security functies


Ter beveiliging van het netwerk beschikken de switches van de Cisco 250 serie over uitgebreide security features, waaronder IEEE 802.1X port security en Denial-of-service (DoS) aanvalspreventie. Zo kunnen ongeautoriseerde personen niet zomaar het netwerk betreden en blijven uw bedrijfsdata optimaal beschermd.

Inhoud verpakking


  • 2x Cisco SG250-50

  • 2x SFP-module

  • ACT LC-LC 50/125µm OM3 kabel 0,5m

  • Voedingskabel

  • Bevestigingskit

  • Handleiding


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SG250-50HP-K9-EUduo

Merk: Cisco

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie