Cisco SG220-50P Duo Fiber Pack

2x 48-poorts PoE+ Switch + 2x SFP-module


1.171,00 excl. btw

1.416,91 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco SG220-50P Duo Fiber Pack

De Cisco SG220-26P Gigabit Smart Switch beschikt over 24 Gigabit Ethernetpoorten met PoE+ en 2 Gigabit combopoorten. Bij dit product ontvangt u 2 SFP-modules en een glasvezelkabel van 0,5m om meerdere switches te kunnen stacken. Met layer 2 functies, VLAN en QoS.

Lees meer

Eigenschappen Cisco SG220-26P

Layer 2 switch
24x Gigabit RJ45 poorten met PoE+
2x Gigabit combopoorten (RJ45+SFP)
PoE budget: 180 Watt
Bandbreedte: 52Gbps
VLAN en Quality of Service (QoS)
Energiezuinig
Levenslange garantie
2x SFP-modules: multimode, 850nm
1x duplex fiber optic patchkabel 0,5m

26-poorts Gigabit switch
De Cisco SG220-26P is een professionele netwerkswitch voor groeiende netwerken. De 26-poorts Gigabit switch is uitgerust met 24 Gigabit Ethernetpoorten en 2 combopoorten (RJ45+SFP) voor uplinking. Met een bandbreedte van 52 Gbps zorgt deze switch voor een razendsnelle verbinding met o.a. printers, servers en andere computers. De Cisco SG220-26P smart switch is de perfecte keuze wanneer u niet de uitgebreide opties van een fully managed (layer 3) switch wilt, maar wel het netwerk wilt kunnen beheren. Bekijk de datasheet voor alle features.

Inclusief SFP modules en kabel
Bij dit product ontvangt u twee SFP-modules en een glasvezelkabel (duplex fiber optic patchkabel) van 0,5 meter waarmee u beide Cisco switches aan elkaar kunt koppelen (stacken). De multimode SFP modules ondersteunen een golflengte van 850 nm en kunnen een afstand van 550 m overbruggen.

PoE switch
De 24 Gigabit Ethernetpoorten van de Cisco SG220-26P ondersteunen PoE+ (802.3at) met een totaal powerbudget van 180 Watt. Wanneer u apparaten zoals telefoons, IP-camera's of access points met PoE-ondersteuning aansluit, kunt u deze direct van stroom voorzien via de netwerkkabel. Zo heeft u niet voor elk apparaat een afzondelijk stopcontact nodig en bespaart u een hoop ruimte.

Laag energieverbruik
Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG220-26P de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Hierbij wordt het energieverbruik aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Bovendien wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit.

Quality of Service (QoS)
Via Quality of Service (QoS)) kunt u prioriteit geven aan specifieke toepassingen binnen het bedrijfsnetwerk, zoals telefonie of videoconferencing. Er wordt dan een stukje bandbreedte gereserveerd voor de geselecteerde toepassing. Op deze manier blijft een optimale werking gegardandeerd en heeft u bijvoorbeeld geen last van wegvallende telefoongesprekken of haperende videobeelden.

Security functies
Ter beveiliging van het netwerk beschikken de switches van de Cisco 220 serie over uitgebreide security features, waaronder IEEE 802.1X port security en Denial-of-service (DoS) aanvalspreventie. Zo kunnen ongeautoriseerde personen niet zomaar het netwerk betreden en blijven uw bedrijfsdata optimaal beschermd.

Inhoud verpakking

  • Cisco SG220-26P

  • 2x SFP-module

  • ACT LC-LC 50/125µm OM3 kabel 0,5m

  • Voedingsadapter

  • Bevestigingskit

  • Handleiding


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SG220-50P-K9-EUduo

Merk: Cisco

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie