Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

- 1 x 1000Base-BX LC single mode (20km)


€ 280,49 incl. btw

€ 231,81  excl. btw

280.49 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

Deze Cisco MGBBX1 single mode fiber module is geschikt voor afstanden tot 20 kilometer. Met deze glasvezel modules kunt u uw Cisco switches van fiber aansluitingen voorzien.

Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: MGBBX1
EAN: 882658262777

Merk: Cisco


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie