• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Bekabeling


In deze categorie vindt u allerlei soorten bekabeling en montagemateriaal. Routershop heeft een groot assortiment UTP kabels, van halve meter UTP patchkabels tot 300 meter op rol, in verschillende kleuren. Ook kunt u bij ons terecht voor verschillende soorten antennekabels en montagemateriaal.

Advies? Bel: 030 669 1222
292 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5
Kabel stripper image

Kabel stripper

 

  • Voor UTP en FTP kabels
  • Geschikt voor speaker kabels
  • Geschikt voor SPT1/2 en platte kabels

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 15,00 incl. btw
€ 12,40  excl. btw 15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SMA-Male naar SMA-Female image

SMA-Male naar SMA-Female

RG-174 verlengkabel 3 meter

  • SMA (male) - SMA (female)
  • Antenneverlengkabel
  • Lengte: 3 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 29,00 incl. btw
€ 23,97  excl. btw 29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 5 M


Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 29,04 incl. btw
€ 24,00  excl. btw 29.04 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SMA-Male naar SMA-Female image

SMA-Male naar SMA-Female

RG-174 verlengkabel 2 meter

  • SMA (male) - SMA (female)
  • Antenneverlengkabel
  • Lengte: 2 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 24,20 incl. btw
€ 20,00  excl. btw 24.2 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
SFP Module Open Platform image

SFP Module Open Platform

Geschikt voor Ubiquiti, Zyxel, Mikrotik, D-Link, Synology

  • Multimode, singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00  excl. btw 59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Antenneverlengkabel image

Antenneverlengkabel

van RP-SMA male naar RP-SMA female (5 meter)

  • RP-SMA (male) - RP-SMA (female)
  • Lengte kabel: 5 meter
  • Diameter kabel: 5 mm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 33,28 incl. btw
€ 27,50  excl. btw 33.28 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Antenneverlengkabel image

Antenneverlengkabel

van RP-SMA male naar RP-SMA female (3 meter)

  • RP-SMA (male) - RP-SMA (female)
  • Lengte kabel: 3 meter
  • Diameter kabel: 5 mm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 29,00 incl. btw
€ 23,97  excl. btw 29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Outdoor antennekabel HDF400 image

Outdoor antennekabel HDF400

met RP-SMA en RP-TNC koppelstukken 12 meter

  • 1x verloop N (F) => RP-SMA (M)
  • 1x verloop N (F) => RP-TNC (M)
  • Outdoorkabel 12 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 65,00 incl. btw
€ 53,72  excl. btw 65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti ToughCable Carrier image

Ubiquiti ToughCable Carrier

305 meter SF/UTP kabel Cat5e

  • Lengte: 305 meter​
  • Tot 1000 Mbps snelheid
  • Bestand tegen alle weersomstandigheden

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 187,55 incl. btw
€ 155,00  excl. btw 187.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti ToughCable Pro image

Ubiquiti ToughCable Pro

305 meter F/UTP kabel Cat5e

  • Lengte: 305 meter
  • Tot 1000 Mbps snelheid
  • Bestand tegen alle weersomstandigheden

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 141,57 incl. btw
€ 117,00  excl. btw 141.57 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat6A soepel image

UTP Kabel Cat6A soepel

305m (grijs)

  • Bandbreedte: 500MHz
  • Puur koperen geleiders
  • Lengte: 305 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 319,00
€ 279,00 incl. btw
€ 230,58  excl. btw 279 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
USB 2.0 verlengkabel image

USB 2.0 verlengkabel

USB A male - USB A female 1,8 m

  • USB 2.0 verlengkabel
  • USB A male - USB A female
  • Lengte: 1,8 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 12,00 incl. btw
€ 9,92  excl. btw 12 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar SFP+ image

MikroTik SFP+ naar SFP+

stack kabel (3 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Cat5 Twinax, koper
  • Lengte: 3 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 42,35 incl. btw
€ 35,00  excl. btw 42.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar SFP+ stack image

MikroTik SFP+ naar SFP+ stack

kabel (1 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Cat5 Twinax, koper
  • Lengte: 1 meter

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 35,09 incl. btw
€ 29,00  excl. btw 35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 20 meter image

UTP Kabel Cat5e 20 meter

roze

  • 100% koper​
  • 5 jaar garantie
  • ​Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 17,18 incl. btw
€ 14,20  excl. btw 17.18 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 15 meter image

UTP Kabel Cat5e 15 meter

roze

  • 100% koper​
  • 5 jaar garantie
  • ​Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 12,71 incl. btw
€ 10,50  excl. btw 12.71 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 10 meter image

UTP Kabel Cat5e 10 meter

roze

  • 100% koper​
  • 5 jaar garantie
  • ​Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 8,69 incl. btw
€ 7,18  excl. btw 8.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 7 meter image

UTP Kabel Cat5e 7 meter

roze

  • 100% koper​
  • 5 jaar garantie
  • ​Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 6,56 incl. btw
€ 5,42  excl. btw 6.56 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 5 meter image

UTP Kabel Cat5e 5 meter

roze

  • 100% koper​
  • 5 jaar garantie
  • ​Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 5,06 incl. btw
€ 4,18  excl. btw 5.06 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 3 meter image

UTP Kabel Cat5e 3 meter

roze

  • 100% koper​
  • 5 jaar garantie
  • ​Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 3,36 incl. btw
€ 2,78  excl. btw 3.36 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 2 meter image

UTP Kabel Cat5e 2 meter

roze

  • 100% koper​
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 2,42 incl. btw
€ 2,00  excl. btw 2.42 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 1 meter image

UTP Kabel Cat5e 1 meter

roze

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 1,57 incl. btw
€ 1,30  excl. btw 1.57 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 20 meter image

UTP Kabel Cat5e 20 meter

paars

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 17,18 incl. btw
€ 14,20  excl. btw 17.18 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 15 meter image

UTP Kabel Cat5e 15 meter

paars

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 12,71 incl. btw
€ 10,50  excl. btw 12.71 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 7 meter image

UTP Kabel Cat5e 7 meter

paars

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 6,56 incl. btw
€ 5,42  excl. btw 6.56 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 3 meter image

UTP Kabel Cat5e 3 meter

paars

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 3,36 incl. btw
€ 2,78  excl. btw 3.36 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 20 meter image

UTP Kabel Cat5e 20 meter

bruin

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

€ 17,18 incl. btw
€ 14,20  excl. btw 17.18 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
292 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie