• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Bekabeling


In deze categorie vindt u allerlei soorten bekabeling en montagemateriaal. Routershop heeft een groot assortiment UTP kabels, van halve meter UTP patchkabels tot 300 meter op rol, in verschillende kleuren. Ook kunt u bij ons terecht voor verschillende soorten antennekabels en montagemateriaal.

Advies? Bel: 030 669 1222
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 8-voudig 60 M

  • Multimode, 8-voudig
  • LC-connectoren
  • Lengte: 60 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
 Toevoegen aan vergelijking
244,52 excl. btw
295,87 incl. btw 295.87 EUR

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 4-voudig 60 M

  • Multimode, 4-voudig
  • LC-connectoren
  • ​Lengte: 60 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
 Toevoegen aan vergelijking
165,22 excl. btw
199,92 incl. btw 199.92 EUR
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie