• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Bekabeling


In deze categorie vindt u allerlei soorten bekabeling en montagemateriaal. Routershop heeft een groot assortiment UTP kabels, van halve meter UTP patchkabels tot 300 meter op rol, in verschillende kleuren. Ook kunt u bij ons terecht voor verschillende soorten antennekabels en montagemateriaal.

Advies? Bel: 030 669 1222
6 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 8-voudig 50 M

  • Multimode, 8-voudig
  • LC-connectoren
  • Lengte: 50 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

213,99 excl. btw
258,92 incl. btw
258.92 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 8-voudig 20 M

  • Multimode, 8-voudig
  • LC-connectoren
  • Lengte: 20 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

122,40 excl. btw
148,10 incl. btw
148.10 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 4-voudig 20 M

  • Multimode, 4-voudig
  • LC-connectoren
  • ​​Lengte: 20 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

85,11 excl. btw
102,98 incl. btw
102.98 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 4-voudig 50 M

  • Multimode, 4-voudig
  • LC-connectoren
  • ​Lengte: 50 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

145,19 excl. btw
175,68 incl. btw
175.68 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
6 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie