• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Bekabeling


In deze categorie vindt u allerlei soorten bekabeling en montagemateriaal. Routershop heeft een groot assortiment UTP kabels, van halve meter UTP patchkabels tot 300 meter op rol, in verschillende kleuren. Ook kunt u bij ons terecht voor verschillende soorten antennekabels en montagemateriaal.

Advies? Bel: 030 669 1222
13 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 8-voudig 140 M

  • Multimode, 8-voudig
  • LC-connectoren
  • Lengte: 140 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

488,75 excl. btw
591,38 incl. btw
591.38 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UniFi Cat6 Kabel CMR image

Ubiquiti UniFi Cat6 Kabel CMR

Indoor UTP-kabel 305m, snelheden tot 10Gbps Ethernet

  • Lengte: 305 meter
  • ​Snelheden tot 10 Gbps
  • Geschikt voor indoor gebruik

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

159,00 excl. btw
192,39 incl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 4-voudig 140 M

  • Multimode, 4-voudig
  • LC-connectoren
  • Lengte: 140 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

339,74 excl. btw
411,09 incl. btw
411.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti ToughCable Carrier image

Ubiquiti ToughCable Carrier

305 meter SF/UTP kabel Cat5e

  • Lengte: 305 meter​
  • Tot 1000 Mbps snelheid
  • Bestand tegen alle weersomstandigheden

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

165,00 excl. btw
199,65 incl. btw
199.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti ToughCable Pro image

Ubiquiti ToughCable Pro

305 meter F/UTP kabel Cat5e

  • Lengte: 305 meter
  • Tot 1000 Mbps snelheid
  • Bestand tegen alle weersomstandigheden

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

129,00 excl. btw
156,09 incl. btw
156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat6A soepel image

UTP Kabel Cat6A soepel

305m (grijs)

  • Bandbreedte: 500MHz
  • Puur koperen geleiders
  • Lengte: 305 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

263,64 excl. btw
229,00 excl. btw
277,09 incl. btw
277.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
305 meter FTP kabel Cat5e image

305 meter FTP kabel Cat5e

ivoor

  • CAT5 (10/100Mbit/s)
  • UV- en weerbestendig
  • Lengte: 305 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

179,37 excl. btw
217,03 incl. btw
217.03 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
305 meter UTP kabel image

305 meter UTP kabel

op rol, Cat5e, soepel, grijs

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

159,00 excl. btw
192,39 incl. btw
192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
13 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie